Skubūs krovinių pervežimai per 24 valandas

Apie mus

„Expresstransport“ - transporto įmonė, įkurta 2000 metais. Nuo pat veiklos pradžios įmonė specializuojasi sausumos transportu pervežti smulkius bei dalinius krovinius, teikti kvalifikuotą ir kokybišką paslaugą bei tikslią informaciją apie krovinio judėjimą nuo jo pakrovimo iki pristatymo gavėjui.

Pagrindinės krovinių pervežimų kryptys į/iš Lietuvos, Lenkijos, Čekijos, Slovakijos, Austrijos. Iš šių šalių klientams galime pasiūlyti EXPRESS paslaugą ir garantuoti smulkių ir dalinių krovinių pristatymą per 12-24 val. nuo užsakymo gavimo. Šia paslauga naudojasi įmonės, kurioms labai svarbūs ir tikslūs pasikrovimo, pristatymo terminai.

Pervežimams naudojamos naujos transporto priemonės. Autoparkas atnaujinamas kas 3 metai. Tai leidžia efektyviau išnaudoti turimus automobilius ir patikimai bei laiku garantuoti krovinių pristatymą klientams sutartu laiku.

Visi mūsų įmonės transportu vežami kroviniai apdrausti patikimoje draudimo bendrovėje pagal CMR konvencijos sąlygas.

Nuo 2006 m. įmonė kartu su savo partneriais teikia sandėliavimo, rūšiavimo, krovinių pakavimo, muitinės eksporto, importo paslaugas.

Krovinius paskirstome per Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos terminalus arba pristatome klientui tiesiai iki „durų“.

  • Mūsų tikslas: įgyti ir išlaikyti klientų pasitikėjimą. Skubiai ir laiku pervežti mums patikėtus krovinius ir tapti patikimu jūsų verslo partneriu. Tai stengiamasi pasiekti įsiklausant į kiekvieno kliento individualius poreikius. Tapti žinoma Lietuvoje ir už jos ribų kaip kokybiškas paslaugas teikiančia įmone.
  • Įmonės pranašumai: ilgalaikė patirtis krovinių gabenimo rinkoje, profesionalumas teikiant aukštos kokybės paslaugas, lankstumas tenkinant individualius klientų poreikius.
  • Įmonės misija: būti patikimu partneriu, teikti aukšto lygio logistikos ir transporto paslaugas, visada atsižvelgti į individualius kliento poreikius.
  • Įmonės kredo: skubiai ir laiku.